Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

PRESS

SPORT
Alpski skijaši prvi će nas zagrijati nastupom u spustu 11. veljače

Raspored nastupa naših olimpijaca u Pjongčangu

 

Pjongčang

 

PRESS:  Sport

 

 

ZOI PJONGČANG

 

 

Nakon svečanog otvaranja Zimskih olimpijskih igara u Pjongčangu, naši će sportaši odraditi još poneki službeni trening, a ubrzo i službene olimpijske nastupe.

 

Alpski skijaši prvi će nas zagrijati nastupom u spustu 11. veljače, a istoga dana na start će i naši nordijci. Od ZOI-ja ćemo se oprostiti uz vožnje našeg boba četverosjeda 24. i 25. veljače.  

...

 

Raspored nastupa hrvatskih sportaša na ZOI u Pjongčangu (+8 sati u odnosu na Hrvatsku) 


ALPSKO SKIJANJE

Nedjelja, 11. veljače 2018. (u 11.00)
SPUST (m) 
Natko Zrnčić Dim 
Filip Zubčić
Ponedjeljak, 12. veljače 2018. (10.15 - 13.45)
VELESLALOM (ž) 
Leona Popović 
Ida Štimac
Andrea Komšić
Lana Zbašnik
Utorak, 13. veljače 2018. (11.30 - 15.00)
ALPSKA KOMBINACIJA (m)
Natko Zrnčić Dim 
Filip Zubčić
Srijeda, 14. veljače 2018. (10.15 - 13.45)
SLALOM (ž)
Leona Popović 
Ida Štimac
Andrea Komšić
Lana Zbašnik
Četvrtak, 15. veljače 2018. (u 11.00)
SUPER G (m)
Natko Zrnčić Dim 
Filip Zubčić
Subota, 17. veljače 2018. (u 11.00)
SUPER G (ž)
Leona Popović
Nedjelja, 18. veljače 2018. (10.15 – 13.45)
VELESLALOM (m)
Filip Zubčić
Elias Kolega
Samuel Kolega
Srijeda, 21. veljače 2018. (11.00)
SPUST (ž)
Leona Popović
Četvrtak, 22. veljače 2018. (10.15 – 13.45)
SLALOM (m)
Filip Zubčić
Matej Vidović
Istok Rodeš
Elias Kolega
Petak, 23. veljače 2018. (11.00 – 14.30)
ALPSKA KOMBINACIJA (ž)
Leona Popović
Subota, 24. veljače 2018. (u 11.00)
TEAM EVENT
__________________________________________________

 

NORDIJSKO SKIJANJE

Nedjelja, 11. veljače 2018. (u 15.15)
SKIATHLON 15 km + 15 km (m)
Edi Dadić
Krešimir Crnković
Utorak, 13. veljače 2018. (17.30 – 20.00)
KLASIČNI SPRINT, pojedinačno (m/ž)
Vedrana Malec
Gabrijela Skender
Edi Dadić
Krešimir Crnković
Četvrtak, 15. veljače 2018. (15.30)
10 KM SLOBODNIM NAČINOM (ž)
Vedrana Malec
Gabrijela Skender
Petak, 16. veljače 2018. (15.00)
15 KM SLOBODNIM NAČINOM (m)
Edi Dadić
Krešimir Crnković
Srijeda, 21. veljače 2018. (17.00 – 19.00)
SPRINT SLOBODNIM NAČINOM, ekipno (m/ž)
Vedrana Malec
Gabrijela Skender
Edi Dadić
Krešimir Crnković
Subota, 24. veljače 2018. (14.00)
50 KM KLASIČNO (m)
Krešimir Crnković
_________________________________________________

 

SANJKANJE

Ponedjeljak, 12. veljače 2018. 

(19.50 – 22.00)
ŽENSKI SINGL (1. i 2. vožnja)
Daria Obratov
Utorak, 13. veljače 2018. 
(19.30 – 21.40)
ŽENSKI SINGL (3. i 4. vožnja - borba za medalje)
Daria Obratov 

________________________________________

 

BOB

Nedjelja, 18. veljače 2018. (20.05 - 22.45) 
BOB DVOSJED (kvalifikacijske utrke)
Dražen Silić, Benedikt Nikpalj
Ponedjeljak, 19. veljače 2018. 
(20.15 - 23.00) 
BOB DVOSJED (borba za medalje i ukupni redoslijed)
Subota, 24. veljače 2018. (9.30 – 12.00)
BOB ČETVEROSJED (kvalifikacije)
Dražen Silić, Mate Mezulić, Benedikt Nikpalj i Antonio Zelić
Nedjelja, 25. veljače 2018. (9.30 – 12.30) 
BOB ČETVEROSJED (borba za medalje i ukupni redoslijed).

   

 

 

PRESS - UCM

 

Foto: 1. Sanjin Strukic/PIXSELL

 

Priredio: Mario Mehaković

Izvor: HRT

 

Ovaj materijal sufinanciran je sredstvima Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija.

 

Pin It

Sport

hrenfrdeit
A- A A+
  • Pomoć oboljelim braniteljima
  • Podrška radu Udruge
Istanbulska konvencija:
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Trenutno

23
Online

Ponedjeljak, 21 Svibanj 2018
Udruga 'Crne Mambe' - 2018. - crnemambe.hr
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
X

Ups!

nedozvoljeno kopiranje sadržaja