Učitavam... Poznati svi parovi 3. pretkola Lige prvaka | Domoljubni portal CM | Sport

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

NOGOMET

Nogometaši nizozemskog Ajaxa, grčkog PAOK-a, mađarskog Videotona i škotskog Celtica plasirali su se u 3. pretkolo Lige prvaka nakon uzvratnih utakmica u srijedu.

PAOK je nakon pobjede od 2:1 u Solunu u Švicarskoj potpuno nadigrao Basel s 3:0 i plasirao se u 3. pretkolo gdje ih čeka Spartak Moskva. Grci su pogocima VarelePrijovića i El Khadourija prohujali Baselom, a švicarski klub će nakon dugo propustiti sudjelovanje u Ligi prvaka.

...

Mađarski Videoton također se plasirao u 3. pretkolo pobijedivši u Szekeszfehervaru bugarskog prvaka Ludogoreca s 1:0 nakon što je prvi susret u Razgradu završio 0:0. Gol vrijedan prolaska za Mađare je polučio Hadžić u 45. minuti, nakon što je bugarski prvak pet minuta ranije ostao bez isključenoga Misidjana.

Ajax je vizu za sljedeće kolo izvadio pobjedom kod austrijskog Sturma s 3:1. Trijumf od 2:0 u Amsterdamu "kopljanici" su u Grazu potvrdili pogocima Huntelaara (39, 77) i Tadića (48), dok je za domaćine smanjioOnana (89ag).  Ajax će u 3. pretkolu igrati s belgijskim Standardom iz Liegea.

Celtic je nakon pobjede u Glasgowu (3-1) u prvoj utakmici na gostovanju kod norveškog Rosenborga odigrao 0-0 i prošao dalje.Škotski klub će u narednoj fazi igrati s atenskim AEK-om.

Pregled rezultata uzvratnih utakmica 2. kola kvalifikacija za Ligu prvaka i parovi 3. kola: