Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

'Medvjedi' ubacili u višu brzinu u posljednjoj dionici i stigli do velikog slavlja

Medveščak velikim preokretom u završnici pobijedio Villach

Hokej - Medveščak

PRESS: Sport

HOKEJ

U 11. kolu EBEL lige hokejaši Medveščaka su u utorak na domaćem terenu protiv austrijskog Villacha slavili sa 5-2 (0-2, 0-0, 5-0).

Nakon prve trećine gosti su vodili 2:0 golovima Patricka Platzera Kylea Beacha (igrač više). U drugom dijelu nije bilo golova, ali Medvjedi ubacuju u brzinu više u posljednjoj dionici i stižu do velikog slavlja. Prvo je Mike Aviani smanjio na 2:1, Sondre Olden (igrač više) je izjednačio, a novim zgoditkom Avianija, Medveščak je pet minuta prije kraja stigao do 3:2 vodstva.

Konačnih 5:2 postavili su na prazan gol u posljednjom minuti Tero Koskiranta i Aviani svojim trećim golom kojim je kompletirao hat-trick.

Medveščak je na ljestvici EBEL lige peti s 15 bodova. Villach je sedmi sa 14. Vodeća je Vienna koja je u svih devet utakmica koje je odigrala - slavila.