Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

Hrvatska U-21 reprezentacija nadigrala San Marino u Velikoj Gorici

U-21

PRESS: Sport

NOGOMET

Hrvatska U-21 reprezentacija upisala je novu pobjedu na putu prema Europskom prvenstvu. Izabranici Nenada Gračana u Velikoj su Gorici svladali reprezentaciju San Marina 5:0.

Mlada hrvatska reprezentacija zadržala je tako maksimalan učinak u skupini 1 kvalifikacija pobijedivši nakon Moldavije, Bjelorusije i Češke izabranu vrstu San Marina.

...

Prvi pogodak postignut je tek krajem prvog dijela, a strijelac u 45. minuti bio je Jakoliš. U 60. minuti Bočkaj je povisio na 2:0 preciznim prizemnim udarcem iz daljine, a Jakoliš je iskoristio prigodu u 69. minuti za svoj drugi pogodak na utakmici. Raspoloženi Jakoliš postiže i treći pogodak na utakmici, ovog puta glavom, za 4:0 vodstvo u 80. minuti, a konačni rezultat 5:0 postavio je Brekalo u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatska se bodovno izjednačila s Grčkom na vrhu skupine, uz bolju gol-razliku (15:2 naspram 14:1). Sljedeći je na rasporedu upravo međusobni susret 13. studenoga u Solunu.