Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

WTA Charleston: Martić u četvrtfinalu

Petra Martić

PRESS:  Sport

TENIS

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Charlestonu.

U susretu 3. kola nadigrala je Amerikanku Jessicu Pegulu s 2:6, 6:3, 6:2 za dva sata i 10 minuta igre.

...

Martić (WTA 53.) je preokrenula dvoboj protiv 81. igračice svijeta Pegule, koja je dobila prvi set oduzevši triput servis Petri.

Dućanka je u preostala dva seta jako popravila igru, drugi set je dobila s tri "breaka" servisa Amerikanke, a u trećem setu je nakon vodstva 2:0 dopustila Peguli da izjednači, da bi potom u furioznoj završnici dobila zadnja četiri gema u meču.

Martić će u četvrtfinalu igrati protiv Švicarke Belinde Benčić, 21. igračicu svijeta.