Open menu
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

PRESS

UCM
Hrvatski prvak je poveo 7-1 i već tada je bilo jasno kako će to biti 'jednosmjerna ulica'

RUKOMET: PPD Zagreb rutinski do bodova protiv aktualnog prvaka Srbije

Rukomet

PRESS: Sport

RUKOMET

U susretu trećeg kola SEHA Gazprom lige rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su u Novom Sadu pobijedili Vojvodinu 29-21 (13-7).

PPD Zagreb je rutinski stigao do pobjede protiv aktualnih prvaka Srbije, ali i ovogodišnjih povratnika u natjecanje.

...

Hrvatski prvak je poveo 7-1 i već tada je bilo jasno kako će to biti 'jednosmjerna ulica'. Momčad Kasima Kamenice na poluvremenu je imala šest golova viška (13-7), a nastavku je ta prednost narasla i na najvećih +9 (26-17). Na koncu je hrvatski prvak slavio s osam pogodaka razlike.

PPD Zagreb su do druge pobjede predvodili Domagoj Pavlović Zlatko Horvat sa po četiri gola, dok su po tri gola zabili Igor Vori, Leon Šušnja, Stipe Mandalinić, Matej Hrstić i Mario Vuglač. Vratari Arian Jović i Matevž sakupili su ukupno 12 obrana.

Kod Vojvodine, kojoj je ovo bio treći poraz, najefikasniji su bili Milan Jovanović i Radovan Ostojić sa po četiri gola.

Na ljestvici vodi Vardar s tri pobjede i maksimalnih devet bodova, dok PPD Zagreb, Tatran Prešov, Metalurg, Celje Pivovarna Laško imaju po šest bodova. Na začelju je Vojvodina s tri poraza.